اسم من راما نامی است،

خواننده، آهنگ ساز و کارگردان

راما نامی خواننده پاپ راک خلاق، دارای سبک منحصر به فردی است که با تکیه برتوانایی های خود و دوستان هنرمندنش توانسته در فضای موسیقی راک ،پاپ و کلاسیک کشورمان انقلابی جدیدی به وجود آورد و به سبک خاص ومتفاوت خودش دست پیدا کند. 

راما نامی از سال ۷۸ به صورت تخصصی وحرفه ای وارد عرصه موسیقی شده و دراین سالها از تجربیات اساتیدی هم چون محمد نوری وناصر عبداللهی و زنده یاد تورج شعبانخوانی بهره گرفته.

 

مهارت های من

90%
نوازندگی
92%
خوانندگی
95%
شعر
93%
تنظیم

سبک های کاری رامـا نامـی

راک

موسیقی راک گونه‌ای موسیقی عامه‌پسند است که در دهه ۵۰ میلادی تحت عنوان راک اند رول شکل گرفت و در دهه ۶۰ و بعدتر به طیف گسترده‌ای از سبک‌های موسیقی، به ویژه در بریتانیا و آمریکا گسترش یافت. موسیقی راک ریشه در راک اند رول دهه ۴۰ و ۵۰ دارد که خودش شدیداً متأثر از ریتم و بلوز و سبک کانتری است. موسیقی راک تحت تأثیر ژانرهایی نظیر فولک و بلوز است و تأثیراتی از موسیقی جاز و کلاسیک را نیز در خود گنجانیده‌است..

پاپ

موسیقی پاپ (به انگلیسی: Pop music، که در اصل به معنی موسیقی عامه‌پسند (popular) می‌باشد) یک سبک از موسیقی عامه‌پسند است. و معمولاً در مقابل موسیقی کلاسیک و فولک (محلی) قرار می‌گیرد و از آن‌ها متمایز است.  با این حال هنرمندان این سبک در سبک‌های ترنس، هاوس، موسیقی الکترونیک، راک، هیپ‌هاپ، ریتم اند بلوز (R&B) و کانتری هم می‌توانند فعالیت داشته باشند و این باعث می‌شود که تبدیل به سبکی انعطاف‌پذیر شود.

کلاسیک

موسیقی کلاسیک ایرانی شامل دستگاه‌ها، نغمه‌ها، و آوازها، از سال‌ها پیش از میلاد مسیح تا به امروز سینه به سینه در متن مردم ایران جریان داشته و آنچه دلنشین‌تر، ساده‌تر و قابل فهم‌تر بوده‌است، امروز در دسترس است. بخش بزرگی از افغانستان، جمهوری آذربایجان، ارمنستان، ترکیه، و یونان متأثر از این موسیقی است از موسیقی‌دان‌ها یا به عبارتی نوازندگان موسیقی در ایران باستان می‌توان به «باربد» و «نکیسا» و «رامتین» اشاره کرد.

آخرین اخبار

One
1396-06-24

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris ...

مطالعه بیشتر
fa_IRPersian