بیوگرافی راما نامی

راما نامی خواننده پاپ راک خلاق، دارای سبک منحصر به فردی است که با تکیه برتوانایی های خود و دوستان هنرمندنش توانسته در فضای موسیقی راک ،پاپ و کلاسیک کشورمان انقلابی جدیدی به وجود آورد و به سبک خاص ومتفاوت خودش دست پیدا کند.

راما نامی از سال ۷۸ به صورت تخصصی وحرفه ای وارد عرصه موسیقی شده و دراین سالها از تجربیات اساتیدی هم چون محمد نوری وناصر عبداللهی و زنده یاد تورج شعبانخوانی بهره گرفته.

راما نامی در حال حاضر با تیم بسیار قوی وحرفه ای شروع به همکاری کرده که یکی از این اشخاص میلاد عدل نوازنده خارق العاده گیتار و آهنگساز وتنظیم کننده میباشد که آهنگساز و نوازنده خوانندگان دیگری همچون رضا یزدانی و رضا سورتیجی نیز می‌باشد ، رضا سورتیجی خواننده توانمند و ملودی ساز خوش ذوقی است که راما نامی در چند اثر از هنر ایشان بهره برده است.

نفر بعدی آرمان مهربان ، او رهبر ارکستر وتنظیم کننده کاوه آفاق است که به تازگی با قدرت و نیرویی مضاعف در حال کار روی ترک ها و آلبوم جدید راما نامی میباشد

و همچنین فرزاد رضایی گیتاریست و آهنگساز خوانندگانی چون امیر عباس گلاب

همکاری با کاوه یغمایی بهترین خواننده وآهنگسازو تنظیم کننده راک

همکاری با بزرگترین شاعر وترانه سرا استاد علیرضا آذر یکی از پدیده های هنر و ادبیات ایران

رضا سورتیجی

افراد دیگری که راما نامی در حال کار با آنهاست امیر دانایی ، اشکان دباغ و فرزاد رضایی هستند امیر دانایی گیتاریست سیروان وزانیار خسروی و اشکان دباغ آهنگساز آخرین آلبوم ابی میباشد.

راما نامی در اثر های خود از آثار ترانه سرا های به نامی استفاده کرده است از جمله استاد حسین دلجویی ، گلناز سادات میرترابی ، رضا عبدی و زنده یاد استاد حسین منزوی ، و …

و مصطفی اصانلو

ترانه سرا های ترک های من گلناز سادات میرترابی

استاد حسین دلجویی

رضا عبدی

استاد علیرضا آذر

شادروان استاد حسین منزوی

fa_IRPersian